Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 37.90 euro transporti falas
  • 1
7.42 € 10.60 €

Madhësia

250 ML

Sasia

Apliko

Argan Oil Mask – Maska e çmuar me vaj argani,me teksturë ngjyrë ari dhe aromë të mrekullueshme u jep flokëve butësinë e munguar dhe vitalitetin e humbur. Frymëzuar nga traditat e lashta egjiptiante,maska me vaj argani ushqen fibrat e flokut deri në përsosmëri,duke siguruar zhvillim të shëndetshëm dhe maksimal të flokut.APLIKIMI: Në flokë të lagur,lihet 3-5 minuta dhe pastaj shpërlahet.250ml

Brand ARGAN
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Forum