Për porosi me vlerë mbi 25.00 euro transporti falas
  • 1
9.40 €

Madhësia

250 ML

Sasia

Apliko

AMTHEYSTE Volume Conditioner - Balsam përforcues për shtim të volumit dhe rikthim të vitalitetit të humbur të flokut. Forcon dhe jep volum me vëllim të plotë. APLIKIMI : Pas shamponit , aplikojeni në flokë të lagët dhe krehini. Lëreni të qëndrojë 2-3 minuta. Shpërlajeni . Shpërlajini sytë menjëherë nëse bien në kontakt me produktin . 250 ml

Brand AMETHYSTE
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Group Id A-002469
Forum