Për porosi me vlerë mbi 25.00 euro transporti falas
  • 0
8.50 €

Madhësia

250 ML

Sasia

Apliko

Programi FARMAVITA NOIR për parandalimin e rënies së flokëve përfshin një shampon dhe locion special të pasuruar me ekstrakte të çmuara bimore. Kjo formulë e pasur depërton në mënyrë efektive në lëkurë për të stimuluar dhe rritur rritjen e flokëve të reja. Përbërja përfshin më shumë se 20 ekstrakte bimore.

Brand AMETHYSTE
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Group Id A-018426
Forum