Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
9.80 €

Madhësia

250 ML 02 IVORY

Sasia

Apliko

AMTHEYSTE maskë për ruajtjen e ngjyrës - 100% ngjyrë dhe shkëlqim! Maska për trajtimin special të flokëve të ngjyrosur, i cila mbron. Aplikimi: Pas larjes, në flokë ende të lagur të aplikohet dhe masazhohet. Lihet për 2-3 minuta dhe shpërlahet. 250 ml.

Brand AMETHYSTE
Ngjyra 02 IVORY
Fytyra N/A
Forum