Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
26.81 € 38.30 €

Ngjyra

CREAM
CN70 VANILA
NEUTRAL
PORCELAN
BEIGE

Sasia

Apliko

Clinique Superbalanced barazon tenin e lëkurës tuaj dhe mbulon papërsosmëritë e vogla. Karakteristikat: zbut lëkurën, perthithet lehtë, mbulon kompleksitetin, mbron nga rrezet e diellit, efekt afatgjatë, hidraton.

Brand CLINIQUE
Ngjyra CREAM
Fytyra N/A
Forum