Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
36.50 €

keyword.

504
508

Sasia

Apliko

Ruan ngjyrën në buzë për 8 orë. Edhe pse është mat, nuk i thajnë buzët, por përkundrazi i hidraton.

Brand SHISEIDO
Ngjyra 508
Fytyra N/A
Group Id A-018019
Forum