Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
72.30 €

keyword.

30 ML 02 IVORY
50 ML 02 IVORY

Sasia

Më njofto kur produkti ka stok

Apliko

Biotherm prezanton NEW BLUE Therapy Accelerated Serum: një formulë serumi me veprim të shpejtë për të zbutur dhe zbukuruar menjëherë lëkurën.Të përqendruara në Algat e Rinisë , tre shenjat më të dukshme të plakjes - rrudhat, njollat e errëta dhe humbja e qëndrueshmërisë - janë përmirësuar në mënyrë dramatike me kalimin e kohës.Sa më shumë që përdorni serum Blue Therapy Accelerated, aq më të mira janë rezultatet.Lëkura ndjehet menjëherë më e butë dhe elastike pas aplikimit.Pas 4 javësh, vijat e holla, njollat e errëta dhe palosjet e faqeve zvogëlohen ndjeshëm.

Brand BIOTHERM
Ngjyra 02 IVORY
Fytyra N/A
Group Id A-002973
Forum