Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
23.10 €

Ngjyra

02 IVORY

Sasia

Më njofto kur produkti ka stok

Apliko

Eleminon papastërtitë e trupit dhe toksinat / lë lëkurën të freskët dhe të butë.> Bllokon bakteret e pandryshueshme që shkaktojnë aromat e bezdisshme të trupit

Brand BIOTHERM
Ngjyra 02 IVORY
Fytyra N/A
Forum