Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 37.90 euro transporti falas
  • 0
43.70 €

keyword.

DARK
LIGHT
MEDIUM

Sasia

Apliko

Një krem multifunksional BB me një efekt kozmetikë dhe përfitime të kujdesit për lëkurë ,për lekure me te gjalle dhe me t ndritshme, e cila është e hidratuar dhe e mbrojtur nga dëmtimi I rrezeve UV

Brand SHISEIDO
Ngjyra MEDIUM
Fytyra N/A
Forum