Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 37.90 euro transporti falas
  • 0
105.80 € 103.90 €

Madhësia

100ML
60ML

Sasia

Më njofto kur produkti ka stok

Apliko

Joshja merr një hije të re me La Nuit De L’Homme L’Intense nga Yves Saint Laurent, një aromë e re për burrat. Sherebelat dhe vjollcat janë të përziera me një shpërthim vertikal të koncentratit të irisit dhe të kombinuara me nënshkrim oriental të origjinës La Nuit De L’Homme vanilje, patchouli dhe fasule tonka. Nata nuk mbaron kurrë.

Brand YVES SAINT LAURENT
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Forum