Për porosi me vlerë mbi 25.00 euro transporti falas
  • 0
37.40 €

Madhësia

75GR NUDE MODEL

Sasia

Më njofto kur produkti ka stok

Apliko

Një deodorant stick me parfumin Le Male, ekuilibrin e përsosur midis virgjërisë dhe sensualitetit, një klasik i rikrijuar falë kombinimit të livandës me nota vanilje joshëse.

Brand JEAN PAUL GAULTIER
Ngjyra NUDE MODEL
Fytyra N/A
Group Id A-001058
Forum