Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
29.30 €

Ngjyra

SAND 1W2

Sasia

Apliko

E pasuruar me aloe vera ajo ndihmon në mbrojtjen dhe zbutjen e lëkurës.Formuluar me përbërës me burim natyral, është deodoranti i parë i Biotermit pa paraben dhe pa alumin, çertifikuar nga ECOCERT.Kjo formulë është e përbërë tërësisht nga përbërës deodorizues me origjinë natyrore për mbrojtjen e erës 24-orëshe.

Brand BIOTHERM
Ngjyra SAND 1W2
Fytyra N/A
Group Id A-013727
Forum