Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
9.80 €

Madhësia

250 ML 453

Sasia

Apliko

Maskë e pasur ngjyrosëse, e formuluar me pigmente të drejtpërdrejta me performancë të lartë, ringjall dhe intensifikon ngjyrën në pak minuta.

Brand AMETHYSTE
Ngjyra 453
Fytyra N/A
Forum