Për porosi me vlerë mbi 25.00 euro transporti falas
  • 0
11.10 €

Madhësia

150 ML

Sasia

Apliko

Mban dhe mbron intensitetin e ngjyrës. Ky shampon u krijua posaçërisht për qëndrueshmëri më të mirë të ngjyrave me kalimin e kohës. Pas përdorimit, flokët qëndrojnë të butë si mëndafshi më gjatë, ngjyra është e shkëlqyeshme dhe e mbrojtur.

Brand AMETHYSTE
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Group Id A-018429
Forum