Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
34.09 € 48.70 €

keyword.

75 ML 02 IVORY

Sasia

Apliko

Ky balsam rikuperues është krijuar për të gjitha llojet e lëkurës së ndjeshme. Përzierja e saj e Life Plankton ™ dhe aktiveve botanikë siguron rigjenerim të thellë, mbrojtje afatgjatë dhe lehtësim intensiv të lëkurës për lëkurën e dëmtuar të burrave. Nëse lëkura juaj ndjen kruarje pas rruajtjes, do të shijoni strukturën e saj të lehtë që ofron një efikasitet të fortë dhe mbron nga agresionet e jashtme. Kjo formulë pa alkool nuk është ngjitëse, e yndyrshme jo me shkëlqim dhe parandalon dëmtimin e lëkurës falë shërimit të lëkurës dhe vetive të riparimit të lëkurës. Ky balsam qetësues është pjesë e linjës së ndjeshme të kujdesit të lëkurës Biotherm Homme SENSITIVE FORCE, për burrat që e shndërrojnë ndjeshmërinë e tyre në një forcë.

Brand BIOTHERM
Ngjyra 02 IVORY
Fytyra N/A
Forum