Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
13.30 €

Madhësia

02 IVORY

Sasia

Apliko

Kondicioneri në formë spreji pa nevojë shpërlarje ofron 10 përfitime të ndryshme të rëndësishme për mbrojtjen e flokëve. Për flokë mbresëlënës, me shkëlqim, të përtërirë, të shëndetshëm dhe me cilësi të përmirësuar. Me filtër mbrojtjeje UV. Përbërësit natyralë: Kompleksi i bajameve, proteinat dhe vitaminat.

Brand 3DELUXE
Ngjyra 02 IVORY
Fytyra N/A
Forum