Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
17.00 €

Madhësia

02 IVORY

Sasia

Apliko

Shkëlqim i menjëhershëm dhe butësi në flokë. Për të gjitha llojet e flokëve. Ideale për forcimin e shkëlqimit të flokëve, për shërimin nga gërshërët dhe dredhat. Me një aromë unike për mirëqenien dhe bukurinë. Bimët e Aromaterapisë: Vajra esencialë të bergamotës.

Brand 3DELUXE
Ngjyra 02 IVORY
Fytyra N/A
Forum