Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 37.90 euro transporti falas
  • 0
6.58 € 9.40 €

Madhësia

250 ML

Sasia

Apliko

AMTHEYSTE Sebo Control Shampoo - Shampon për balancimin afatgjatë të skalpit të flokëve të yndryshëm.Rregullon prodhimin e tepërt të yndryës dhe pastron detajisht skalpin dhe flokët e yndryshme. Në këtë mënyrë floku fiton proteinat e nevojshme dhe lirohet nga yndyra e tepërt e pakëndshme. APLIKIMI : Në flokë të lagura me masazhim, shpërlahet . 250 ml

Brand AMETHYSTE
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Forum