Për porosi me vlerë mbi 25.00 euro transporti falas
  • 0
24.60 €

Madhësia

250 ML

Sasia

Më njofto kur produkti ka stok

Apliko

Shampon dendësues energjizues për flokë të dobët që rrezikojnë të bien. Veprim stimulues në lëkurën e kokës. Flokët rimarrin trupin, vëllimin dhe dendësinë.

Brand AMETHYSTE
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Group Id A-002467
Forum