Për porosi me vlerë mbi 25.00 euro transporti falas
  • 0
28.50 €

Madhësia

1000 ML

Sasia

Më njofto kur produkti ka stok

Apliko

Argan Oil Shampoo – Shamponi ideal,unik dhe shumë i pasur me ekstrakte bimore,i përshtatshëm për të gjitha llojet e flokëve pa dallim. Nuk përmban sulfate. Ka aromë ekzotike,pastron butë dhe stimulon rritjen natyrale të flokut në mënyrë krejtësisht të shëndetshme.APLIKIMI: Në flokë të lagura, masazhohet butësisht dhe pastaj shpërlahet.1000ml

Brand ARGAN
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Group Id A-002474
Forum