Për porosi me vlerë mbi 25.00 euro transporti falas
  • 0
30.00 €

Ngjyra

250 ML

Sasia

Apliko

Një locion trupi me një teksturë të lehtë dhe të rehatshme që do ta lërë lëkurën tuaj të butë, të mëndafshtë dhe me aromë delikate. Aroma My Pearls me notat e saj lulesh dhe talk të trëndafilit dhe vjollcës së egër, shoqëruar nga notat e ëmbla bazë të fasules tonka, krijon një aromë të rafinuar, efekt poudre që përqafon butësisht lëkurën.

Brand MERCHANT OF VENICE
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Group Id A-028500
Forum