Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
31.99 € 45.70 €

Ngjyra

02 IVORY

Sasia

Apliko

Një qumësht për trup luksoz, me shkumë, që pastron në mënyrë efektive, pa hequr lagështinë natyrale të lëkurës. Efekti pastrues është optimizuar me një strukturë të këndshme dhe aromë, duke e lënë lëkurën të ndihet e pastër, e lëmuar, rrezatuese dhe tërheqëse.

Brand SHISEIDO
Ngjyra 02 IVORY
Fytyra N/A
Forum