Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
29.30 €

Ngjyra

02 IVORY

Sasia

Apliko

Ofron efekt antiperspirant afatgjatë me kompleksin mineral tre-aktiv. Përmban veti qetësuese dhe pa alkool. Minimizon rrezikun e alergjisë ose shqetësimit të lëkurës. Jo me yndyrë dhe jo ngjitëse për të siguruar asnjë njollë në lëkurë. Rafinon strukturën dhe absorbohet shpejt në lëkurë.

Brand BIOTHERM
Ngjyra 02 IVORY
Fytyra N/A
Group Id A-003030
Forum