Për porosi me vlerë mbi 25.00 euro transporti falas
  • 1
17.00 €

Madhësia

100 ML

Sasia

Apliko

Vaj argani me prejardhje 99% natyrale.Unik dhe i pasur me aromë ekzotike,ju dhuron flokë joshëse dhe të parezitueshme.I përshtatshëm për të gjitha llojet e flokut.Para shamponit – Vendosni 3 pika në pëllëmbën tuaj dhe masazhoni butësishst.Lani flokët normalisht dhe do të ndjeni fuqinë e parezistueshme të arganit.Para stilimit:Mund ta përdorni 2-3 pika para mjeteve termike dhe mbrojtja do të jetë afatgjatëPas stilimit: Përdorni 1-2 pika për majet tuaja.

Brand ARGAN
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Group Id A-002471
Forum