Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 37.90 euro transporti falas
  • 0
13.50 €

keyword.

N/A

Sasia

Apliko

Latte është një buzëkuq i lëngshëm mat me një strukturë të pasur kremoze dhe me intensitet të lartë të ngjyrës së pigmentuar që vishet me buzët me hidratim intensiv dhe kujdes antioksidant.Në vetëm një vendosje ju merrni një aplikim të plotë të ngjyrave të mbulimit, me një përfundim të butë mat.

Brand SELLMA
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Forum