Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
48.80 €

keyword.

50 ML

Sasia

Më njofto kur produkti ka stok

Apliko

Moisturizer Color Smart Day nga Shiseido përmban qeliza të tëra botanike për të mbush lëkurën me lagështi, ndërsa i jep asaj një pamje të bukur, të shëndetshme. Ky krem gjithashtu mbron lëkurën nga stresorët si ndotësit dhe rrezet UV.Ai përshtatet me tenin tuaj unik të lëkurës.

Brand SHISEIDO
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Group Id A-012575
Forum