Për porosi me vlerë mbi 25.00 euro transporti falas
  • 0
57.90 €

Ngjyra

150 ML SABLE

Sasia

Më njofto kur produkti ka stok

Apliko

J'adore Lait Sublime ka një teksturë të butë, qumështore të pasuruar me nektar pambuku dhe ekstrakt lulesh jasemini për të hidratuar dhe zbukuruar lëkurën.

Brand DIOR
Ngjyra SABLE
Fytyra N/A
Group Id A-014505
Forum