Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 37.90 euro transporti falas
  • 1
25.50 €

keyword.

50 ML 140 PORCELAIN

Sasia

Apliko

Kremi ynë më i mirë hidratues për fytyrën për lëkurën e thatë dhe të ndjeshme përmban kompleksin tonë të ri të Lëkurës së Shëndetshme [Brenda & Jashtë ]. Kjo kremë përfshin ujë organik kokosi për të ushqyer lëkurën dhe ekstraktin e Alpenrose për të dëbuar çdo toksina të keqe.

Brand CLARINS
Ngjyra 140 PORCELAIN
Fytyra N/A
Forum