Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
14.30 €

keyword.

02 IVORY

Sasia

Apliko

Bourjois Twist Extreme Mask maskare qe ju jep lakim te përsosur. Formula e re e pasuruar me mikrofibër. Formulë ultra e butë me vëllim, fijet japin një nxitje të menjëhershme në gjatësi. Furça e saj ovale, e kthyeshme në dy pozicione bën pjesën më të madhe të rëna. Pozicioni i furçës 1, furça e zgjatur: shtrini dhe ndani skedat një nga një. Pozicioni i furçës 2, furça e ngushtë - Shtoni gjatësi në të gjitha rëniet.

Brand BOURJOIS
Ngjyra 02 IVORY
Fytyra N/A
Forum