Për porosi me vlerë mbi 25.00 euro transporti falas
  • 0
22.45 €

keyword.

055

Sasia

Më njofto kur produkti ka stok

Apliko

Ndihmoni në parandalimin e dëmtimit që nuk mund të shihni akoma! Tretmani ynë i lehtë dhe hidratues me çajin e bardhë të pasur me antioksidant menjëherë rinovon dhe ndriçon nën sy ndërsa siguron mbrojtje SPF pa acarim. Ndihmon në mbrojtjen e zonës delikate të syve dhe në neutralizimin e efekteve dëmtuese të UV, rrezet infra të kuqe (IR), ndotjes dhe agresorëve të mjedisit.

Brand ORIGINS
Ngjyra 055
Fytyra N/A
Group Id A-021197
Forum