Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 37.90 euro transporti falas
  • 0
6.58 € 9.40 €

Madhësia

N/A

Sasia

Apliko

Ushqen flokët dhe I lë të buta. Ideal për flokë të dehidratuar (të thatë), lehtëson krehjen e flokëve. Përbërësit natyralë: Vaj argani dhe mjaltë. Aromë unike: Bajame, gjalpë Shea, Argan, mjaltë, dru.

Brand 3DELUXE
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Forum