Për porosi me vlerë mbi 25.00 euro transporti falas
  • 0
133.40 €

keyword.

NUDE MODEL

Sasia

Apliko

Kjo shkumë pastruese e butë pastron lëkurën delikate. Duke nxjerrë papastërtitë dhe vajin e tepërt, kjo larje e lehtë lë lëkurën të ndjehet e butë dhe e energjizuar për një çehre të ndritshme, të freskët, me pamje të shëndetshme.

Brand LA MER
Ngjyra NUDE MODEL
Fytyra N/A
Group Id A-024350
Forum