Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
23.70 €

keyword.

400 ML 02 IVORY
200 ML 02 IVORY

Sasia

Apliko

Toner qetësues me bazë bimore, pa ngjyra dhe pa alkool - me ekstrakte organike kamomili - tonifikon butësisht dhe hidraton lëkurën shumë të thatë dhe të ndjeshme, duke e lënë atë të butë dhe tepër të rehatshme. Formuluar me kompleksin tonë ekskluziv Microbiote për të ekuilibruar mikrobiotën e lëkurës tuaj duke hequr çdo gjurmë të fundit për një çehre të pastër, me pamje të shëndetshme.

Brand CLARINS
Ngjyra 02 IVORY
Fytyra N/A
Group Id A-024489
Forum