Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
10.30 €

Madhësia

250 ML

Sasia

Apliko

Për flokë të forcuar, me shkëlqim dhe me vitalitet të rifituar. Vaji Organik i Arganit në Shampon Riparuese Keune pastron butësisht dhe forcon flokët, shton shkëlqim, butësi dhe një ndjenjë të mëndafshtë. I përshtatshëm për përdorim të përditshëm.

Brand KEUNE
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Forum