Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 37.90 euro transporti falas
  • 0
28.40 €

keyword.

055

Sasia

Apliko

Ky sapun ndihmon në pastrimin dhe parandalimin e puçrrave në fytyrë dhe trup. Ai butësisht largon papastërtinë dhe vajin e tepërt ndërsa lufton thyerjen e akneve me acid salicilik të kapsuluar. Lëkura duket dhe ndjehet e qetësuar, e butë dhe e rehatshme.

Brand CLINIQUE
Ngjyra 055
Fytyra N/A
Forum