Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
119.70 €

keyword.

30 ML 055
50 ML 055

Sasia

Më njofto kur produkti ka stok

Apliko

Një serum i fuqishëm që ndihmon dukshëm në reduktiminn e pamjes së plakur. Riparimi i Advanced Night Repair Synchronized Recovery Complex II hidraton dhe shton shkëlqim për lëkurë më rinore. Ky rinovim i fuqishëm i natës përdor Teknologjinë Ekskluzive ChronoluxCB to për të zvogëluar dukshëm pamjen e shenjave kryesore të plakjes.

Brand ESTEE LAUDER
Ngjyra 055
Fytyra N/A
Group Id A-003671
Forum