Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
70.40 €

keyword.

15 ML

Sasia

Më njofto kur produkti ka stok

Apliko

Përmirësoni shenjat e dukshme të plakjes rreth syve tuaj me këtë kremë të fuqishme për sytë. Ajo zvogëlon shfaqjen e linjave të imëta, rrudhat dhe mërzitjen dhe lë sytë më të butë dhe rrezatues. Ndihmon lëkurën të forcojë strukturën e saj natyrore të mbështetjes për të zvogëluar në mënyrë dramatike pamjen e linjave dhe rrudhave.

Brand ESTEE LAUDER
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Group Id A-003851
Forum