Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 25.00 euro transporti falas
  • 0
5.10 €

Ngjyra

001
003
004
005
006
002

Sasia

Apliko

Deri në 5 orë qendrushmeri Pluhuri Rimmel London Stay Matte pluhur që jep pamje te fresket lëkurës Vendosni ne fytyre pas aplikimit te fondatines dhe arrini një përfundim të butë,nayral të gjitha në një me këtë produkt të mrekullueshëm.

Brand RIMMEL
Ngjyra 001
Fytyra N/A
Group Id A-005992
Forum