Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
28.00 € 40.00 €

Ngjyra

150ML 350 BISQUE

Sasia

Apliko

Kjo aromë pikante orientale është frymëzuar nga legjendat e përjetshme të Rrugës së lashtë të Mëndafshit nga Kina në Arabi.Sapuni i parfumuar përfshin vajra vegjetale natyrore për të ruajtur ekuilibrin thelbësor për lëkurën e butë dhe të shëndetshme.

Brand AMOUAGE
Ngjyra 350 BISQUE
Fytyra N/A
Forum