Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
295.00 €

Madhësia

100ML 350 BISQUE

Sasia

Apliko

Journey për femrat, ekspresive me nuanca enigmatike të shkëlqimit, kjo aromë me lule, me shije frute dhe lëkure ilustron një udhëtim magjepsës.

Brand AMOUAGE
Ngjyra 350 BISQUE
Fytyra N/A
Forum