Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 37.90 euro transporti falas
  • 0
60.00 €

keyword.

055

Sasia

Apliko

Serumi dyfazor rrit hidratimin natyral të lëkurës, duke e lënë atë të butë, dukshëm të shëndoshë, rrezatuese dhe të hidratuar intensivisht. Ai përmban një gjethe organike, e cila është një ekstrakt bimësh succulente super qetësuese që rigjallëron hidratimin natyral të lëkurës për të ruajtur lagështinë në çdo mjedis. Formula përgatit në mënyrë perfekte lëkurën për të pranuar përfitimet e plota të hidratuesve tuaj nga linja Hydra-Essentiel dhe për ta mbrojtur kundër elementeve.

Brand CLARINS
Ngjyra 055
Fytyra N/A
Forum