Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
56.40 €

Madhësia

100ML 055
30ML 055

Sasia

Më njofto kur produkti ka stok

Apliko

Obsessed for Her Eau de Parfum përkul rregullat e traditës dhe gjinisë.Një aromë e guximshme që fuqizon me forcën e livando të bardhë. Përcaktimi i feminitetit modern me gjethe të butë violet dhe myshk të ngrohtë.

Brand CALVIN KLEIN
Ngjyra 055
Fytyra N/A
Forum