Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 37.90 euro transporti falas
  • 0
9.60 €

keyword.

N/A

Sasia

Apliko

Bojë për vetulla për qerpikë ultra kaçurrel. Furça të lakuar posaçërisht për vëllim dhe kaçurrelë shtesë. Testuar dermatologjikisht dhe e përshtatshme për sytë e ndjeshëm Me bojë për vetulla Bourjois Volume Glamour Ultra Curl gjithmonë keni vetulla ultra kaçurrel.

Brand BOURJOIS
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Forum