Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
103.30 €

Madhësia

75 ML 02 IVORY

Sasia

Më njofto kur produkti ka stok

Apliko

Aroma e tretë e koleksionit Paradiso është Paradiso Assoluto.Ajo përfaqëson aromat e një kopshti qiellor, natyrën e tij bujare dhe lulet intensive. Njihet si një aromë sensuale dhe tërheqëse.

Brand ROBERTO CAVALLI
Ngjyra 02 IVORY
Fytyra N/A
Forum