Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 37.90 euro transporti falas
  • 0
29.00 €

keyword.

055

Sasia

Apliko

Në një hap të shpejtë, të lehtë, Pastruesi i butë i eksfolator zbut, freskon dhe ringjall shkëlqimin. Ekstrakti i farës Moringa lë lëkurën të butë, rrezatuese dhe të rafinuar, ndërsa mikrobet e buta eko-miqësore silikate heqin papastërtitë për të pastruar poret e bllokuara.

Brand CLARINS
Ngjyra 055
Fytyra N/A
Forum