Për porosi me vlerë mbi 25.00 euro transporti falas
  • 0
14.14 €

Madhësia

20ML SABLE
40ML SABLE
60ML SABLE

Sasia

Apliko

Aroma origjinale dhe pak e çuditshme e bruno banani Woman Eau de Toilette është freskuese e ndryshme - ajo bën përshtypje me kontrastet e saj dhe shpreh gëzimin e plotë të jetës. Aroma joshëse e papërmbajtshme kombinon notat e ëmbëlsisë frutash të portokallit, dredhkës freskuese dhe zambakut të ujit dehës, duke krijuar një fillim energjik dhe të gëzueshëm. Në notën e zemrës ka një aromë të gjallë pjeshke e harmonizuar në mënyrë perfekte me buqetën e freezisë ekstravagante dhe zambakut delikat të luginës. Akordi i fundit kumbon me aromën e vaniljes dhe myshkut të bardhë, duke i shtuar ngrohtësi dhe sensualitet përbërjes

Brand BRUNO BANANI
Ngjyra SABLE
Fytyra N/A
Group Id A-000156
Forum