Për porosi me vlerë mbi 25.00 euro transporti falas
  • 0
68.40 €

Madhësia

90 ML NUDE MODEL
30 ML NUDE MODEL
50 ML NUDE MODEL

Sasia

Më njofto kur produkti ka stok

Apliko

Lule, fruta, të ngrohura me pyje rrethuese, Lacoste Pour Femme Timeless është në fillim me një përvojë të trëndafilave skuqës, të ngritur nga mandarina. Gradualisht, aroma zbulon zemrën e saj sensuale, të ndritshme: një tufë lulesh e çelur portokalli, jasemini dhe kopshtia.

Brand LACOSTE
Ngjyra NUDE MODEL
Fytyra N/A
Group Id A-019467
Forum