Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
3.64 € 5.20 €

keyword.

02 IVORY

Sasia

Apliko

Jep qerpikeve vëllim te menjëhershëm një pamje perfekteFurça unike me dy anëQëndrueshmëri e gjatë, e lehtë për t’u hequrTestuar nga dermatologu dhe oftalmologu

Brand RIMMEL
Ngjyra 02 IVORY
Fytyra N/A
Forum