Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
330.00 €

Madhësia

100 ML

Sasia

Më njofto kur produkti ka stok

Apliko

Duke përmbledhur një esencë unike si asnjë tjetër, anët e mimozës së Amouage janë sublimuar me përbërës të rrallë që e ndriçojnë këtë lule.

Brand AMOUAGE
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Group Id A-020665
Forum