Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 25.00 euro transporti falas
  • 0
33.35 € 66.70 €

keyword.

50 ML 055

Sasia

Më njofto kur produkti ka stok

Apliko

Kremi ynë i fuqishëm kundër plakjes me Anogeissus është përmban ekstraktin e farave të koprës që optimizon elastinën tek kremi ynë më i mirë anti-plakje pa vaj - siguron hidratimin për korrigjimin e moshës, mbrojtjen ndaj rrezeve ultravioletë dhe një pamje rinore të gjitha në një.Ky hidratues me faktorë kundër diellit SPF mbron nga dielli për të ndihmuar në parandalimin e shenjave të ardhshme të plakjes.Lëkura duket më e butë dhe më rinore

Brand ORIGINS
Ngjyra 055
Fytyra N/A
Group Id A-021194
Forum